22:31, 20 Nëntor 2019

Trajneri Mauricio Pochettino që u shkarkua nga Tottenham Hotpsur mund të nisë ta mësojë gjuhën gjermane.

Sipas Bild ai pritet ta marrë drejtimin e Bayern Munich në fund të sezonit, transmeton Klan Kosova.

Drejtori Spotiv i bavarezëve, Hasan Salihamidzic besohet se është adhurues i Pochettino dhe në të kaluarën me të ka pasur disa takime.

Konkurs Pune

Lexo më shumë