Tottenham do marrëveshje të përhershme me Cristian Romero - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tottenham do marrëveshje të përhershme me Cristian Romero

NULL NULL
12/08/2022

Skuadra Tottenham Hotspur dëshiron të nënshkruajë kontratë të përhershme me qendër-mbrojtësin Cristian Romero.

Është trajneri i klubit anglez Antonio Conte, ai i cili do një marrëveshje të tillë duke qenë i gatshëm që ta iniciojë edhe klaukozën e tij të lirimit me vlerë prej 48 milionë eurosh, shkruan Telegraph, transmeton Klan Kosova.

Romero kishte luajtur për Spurs në sezonin 2021/22 si huazim nga Atalanta dhe ishte një titullar i rregullt nën trajnerin italian.

klankosova.tv