Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tottenham dhe Manchester United i ndajnë pikët (VIDEO)

NULL NULL
27.04.2023 23:30
Man Tot

2:2 është rezultati përfundimtar në mes të Tottenhamit dhe Manchester United.

Pas vetëm shtatë minutash lojë, ishin “Djajtë e kuq” ata që kaluan të parët në epërsi.

Jason Sancho, realizoi për 0:1.

Një minut pa përfunduar pjesa e parë, Marcus Rashford, e ngriti epërsinë në 0:2.

Por, vendasit nuk u dorëzuan.

Futbollistët e Tottenham, qëlluan cakun në minutin e 56-të.

Pedro Porro, shënoi për 1:2.

Kjo nuk ishte e tëra nga “Zambakët e bardhë”.

Dhe për rezultatin përfundimtar 2:2, realizoi Son Heung-min.

Aktualisht skuadra e Erik ten Haag, gjendet në vendin e katërt me 60 pikë, derisa ekipi nga Londra është në të pestin me gjashtë pikë më pak/ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.