Torres nënshkruan marrëveshje të re me Atleticon

Torres nënshkruan marrëveshje të re me Atleticon

NULL NULL
4 years më parë

Fernando Torres dhe Atletico Madrid janë pajtuar që edhe për një vit ikona e këtij klubi të luajë për ta.

Ish-sulmuesi i kombëtares së Spanjës është në periudhën e tij të dytë në klubin e fëmijërisë, pasi që iu bashkua nga Milan në janar të vitit 2015.

Ai ishte jashtë kontratës dhe spekulohej se do ta linte klubin, por tani kuptohet se ai do të luajë edhe në stadiumin e ri të Atleticos.