Tom Holland do të luajë Fred Astaire në filmin e ardhshëm të Sony Biopic

Tom Holland do të luajë Fred Astaire në filmin e ardhshëm të Sony Biopic

NULL NULL
2 months më parë

Ylli i “Spider-Man”, Tom Holland, po i ndërron “rrjetat e tij” me këpucë kërcimi.

25-vjeçari konfirmoi zyrtarisht të dielën se do të portretizojë aktorin, kërcimtarin dhe këngëtarin legjendar Fred Astaire në një biografi të ardhshme për Sony.

Në një profil të kohëve të fundit për GQ, producentja e nominuar për Oskar, Amy Pascal, ngacmoi se ajo donte Holland për pjesën e Astaire në filmin e ardhshëm, si dhe një tjetër trilogji të “filmave të Spider-Man”, përcjell Klankosova.tv

Por gjatë një interviste me AP, në një event që promovonte “Spider-Man: No Way Home”, Holland konfirmoi se ai do të hyjë në këpucët e vallëzimit të artistit për projektin, i cili është ende në fazat e hershme.