Tom Hanks përsëri Robert Langdon - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tom Hanks përsëri Robert Langdon

NULL NULL
14/05/2015
Aktori Tom Hanks do të jetë përsëri Robert Langdon në njërin nga filmat qe po xhirohet në Itali. Edhe aktorja britanike Felicity Jones, do të jetë pjesë e filmit.

Tom Hanks do të reprizojë rolin e simbiologjistit të Harvard-it, Robert Langdon-it, në njërin nga romanet triller të shkrimtarit Dan Brown, Inferno.

Filmi bën fjalë për poetin italian, Dante Aligherin. Robert Langdon si cdoherë, do t’u vihet pas disa shenjave të cilat mund ta ruajnë botën nga një murtajë vdekje prurëse.

Inferno është vazhdim i librit të famshëm, Kodi i da Vinçit. Filmi sërish do të ketë mister dhe gjëra shumë interesante.