Tolga del me djalin në shëtitje, kombinojnë veshjet (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tolga del me djalin në shëtitje, kombinojnë veshjet (FOTO)

NULL NULL
17/08/2019

Artistja shqiptare, Almeda Abazi, ka një familje të bukur.

Bashkëshorti i saj, aktori i famshëm, Tolgahan Sayışman, që në Kosovë njihet me rolet e tij në serialet e famshme turke, ka postuar një fotografi në Instagram me djalin e tij, duke u kombinuar me veshje dhe duhet ta pranojmë se duken për mrekulli.

Këtë imazh që aktori e ka shoqëruar me një zemër, e kanë pëlqyer rreth njëqindmijë ndjekës së tij dhe ka tërhequr shume komentime.