18:01, 17 Shkurt 2020

Një tërmet me magnitudë 3.1 është ndjerë pak momente më parë në jugperëndim të Lezhës.

Tërmeti është regjistruar rreth orës 15:45, shkruan Top Channel, transmeton Klan Kosova.

Tërmeti është regjistruar 49 kilometra në veri-perëndim të Tiranës dhe 25 km në jug-perëndim të Lezhës.

Nuk raportohet për të lënduar apo dëme.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë