Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Todibo tregon arsyen pse refuzoi t’i bashkohej Unitedit

NULL NULL
18.09.2023 19:25

Mbrojtësi i Nice, Jean-Clair Todibo, ka treguar se pse refuzoi t’i bashkohej Manchester Unitedit këtë verë.

“Është shumë e qartë që Nice nuk kishte për të më shitur këtë verë”, ka thënë Todiboja për L’Equipe.

“E kam menduar thellë [kalimin te Unitedi] dhe isha i qetë. Nuk doja ta bëja zgjedhjen e gabuar”.

“Pres që të më prezantohet e tërë situata. Çfarë po prisni nga unë?”

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.