Tiranë: Shpërthen bombola e gazit, 17 të lënduar - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tiranë: Shpërthen bombola e gazit, 17 të lënduar

NULL NULL
09/08/2015

 

Të dhënat e fundit lajmërojnë për 17 të lënduar nga shpërthimi i bombolës së gazit në një lokal në rrugën Don Bosko në Tiran.


 

Tiranë: Shpërthen bombola e gazit, 7 të plagosur rëndë

Një bombël gazi ka shpërthyer në një lokal në rrugën Don Bosko në Tiranë, duke lënë të lënduar shtatë persona.

Shpërthimi ka qenë i fuqishëm dhe është dëgjuar në të gjithë zonën përreth, raportojnë mediat në Shqipëri, transmeton Klan Kosova.

Ende nuk dihet se përse ka ardhur deri te ky incident, por policia, e cila menjëherë ka shkuar ne vendngjarje, ka nisur hetimet për të zbuluar arsyet e shpërthimit.

fotome llogo