21:50, 11 Tetor 2018

Një  vajzë 13 vjeçare ka ndërruar jetë  mbrëmjen e sontme në spital në tiranë.

E mitura me inicialet K.B është gjetur nga babai i saj e plagosur në banesë. I ati Xh.B. e ka dërguar me urgjencë në spital por e mitura nuk i ka mbijetuar plagëve dhe ka ndërruar jetë.

Vajza ishte plagosur në bark por nuk dihet ende se kush e ka qëlluar.

Policia dyshon për vrasje, përderisa po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes së rëndë.