Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Timberlake dhe Woods bashkojnë forcat për të hapur një vend të ri sportiv

NULL NULL
19.09.2023 21:03
Justin Timberlake dhe Tiger Woods

Justin Timberlake dhe Tiger Woods po hapin një sipërmarrje të re emocionuese së bashku.

Artisti dhe legjenda e golfit zgjodhën mediat sociale sot për të njoftuar hapjen së shpejti të “destinacionit të tyre premium për shikimin dhe argëtimin e sporteve” T-Squared Social.

Fansave nuk do t’u duhet të presin shumë për ta vizituar vendin pasi ai do të hapet qysh nesër!

T-Squared Social i parë i Justinit dhe Tigerit hapet në New York City dhe ndodhet në Rrugën 42 dhe Madison Avenue.

Tiger ngacmoi ndjekësit me disa foto nga brenda vendit që i postoi në Instagram dhe la të kuptohet se çfarë mund të presin fansat kur të shkojnë aty.

Atyre do t’u shërbehen kokteje të punuara me dorë dhe do të jenë në gjendje të vënë në provë atletizmin e tyre duke hipur në një simulator golfi, duke goditur rrugicën e bowlingut ose duke hedhur disa shigjeta.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.