Tifozi që u përlot pas fitorës së ekipit të zemrës: Trepça nuk dashurohet, për atë jetohet (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tifozi që u përlot pas fitorës së ekipit të zemrës: Trepça nuk dashurohet, për atë jetohet (FOTO)

NULL NULL
29.05.2022 23:13

Shumë emocione u panë tek tifozët “Torcida” pas fitores së Trepçës si mysafir ndaj Yllit, me rezultat 55:58.

Por, ajo çka ra në sy ishin emocionet e forta që kishte një djalosh i quajtur Asdren Begu, i cili shpërtheu edhe në lot pas fitores.

Ai është djali i Shefqet Begu, liderit të tifozëve mitrovicas “Torcida”.

E pamjet ku djaloshi shihet i përlotur moren dhenë dhe u përhapen kudo.

Pas publikimit të lajmit nga Klan Kosova, ka reaguar edhe Asdren Begu.

Begu ka komentuar në artikullin e Klan Kosovës, duke shkruar se për ekipin e tij të zemrës Trepçën jetohet.

“Trepça nuk dashurohet, për atë jetohet”- ka komentuar ai.

Fitorja e ekipit mitrovicas e lënë të hapur diskutimin e titullit edhe për ndeshjet e tjera.

Ajo e radhës do të luhet në palestrën “Minatori”.

Në tri ndeshjet aktualisht prin Ylli me dy fitore.

Tifozi shpërthen në lot nga gëzimi pas fitorës së Trepçës (VIDEO)