Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tifozët shqiptarë hyjnë në ring dhe godasin me grushte boksierin kolumbian (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 11:47
BOKS

Ka eskaluar meç i boksit në mes të Denis Nurjes dhe boksierit Placido Ramirez.

Tifozët shqiptarë kanë hyrë në ring dhe e goditën me grushte kolumbianin.

Ngjarja ndodhi pas Ramirez e goditi në befasi Nurjen derisa lufta ishte ndërprerë pasi boksieri shqiptar u lëndua në këmbë.

Kjo la shije të hidhur në një eveniment të tilë sportiv të organizuar në Tiranë.

Më poshtë gjeni pamjet e publikuara nga Supersport, përcjell Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.