Tifozët përleshen mes vete në Rahovec, pasi Trepça mposhti Prishtinën në finale (VIDEO)

Përleshje dhe acarim shihet të ketë ndodhur mes tifozëve të Trepçës dhe atyre të Prishtinës, në Rahovec, pas përfundimit të ndeshjes finale të Kupës së Kosovës në Basketboll. Klankosova.tv, ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes, ku siç shihet në këtë rast, e nevojshme qe edhe ndërhyrja e policisë, për të shpërndarë të pranishmit. E … Continue reading Tifozët përleshen mes vete në Rahovec, pasi Trepça mposhti Prishtinën në finale (VIDEO)