Tifozët e Partizanit ndezin atmosferën, marshojnë drejt “Air Albania” (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tifozët e Partizanit ndezin atmosferën, marshojnë drejt “Air Albania” (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 17:58

Tifozët e Partizanit kanë ndezur atmosferën teksa kanë marshuar drejt stadiumit “Air Albania”, ku do të përballen në derbin e zjarrtë ndaj Tiranës.

Partizani dhe Tirana përballen në ‘Air Albania’ në derbin numër 169 të kryeqytetit në Superligën Shqiptare.

Të dyja skuadrat kanë zhvilluar përgatitjet e fundit, ndërsa të hënën në orën 19:00, fjala do t’i takojë fushës të blertë. /Euronews.al