Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tifozët e Napolit brohorasin emrin e Amir Rrahmanit (VIDEO)

NULL NULL
12.03.2023 11:53
Amir Rrahmani

Kapiteni i kombëtarës së Kosovës Amir Rrahmani, po kalon një sezon fantastik në Napoli.

Ai është shndërruar në një lojtar kyç të skuadrës.

Të shtunën mbrëma, Rrahmani arriti të shënoj gol me kokë në fitoren 2:0 kundër Atalantas.

Kështu, futbollisti kosovar i ka “elektrizuar” tifozët napolitanë, të cilët brohorisnin emrin e tij.

Napoli, me fitoren ndaj Atalantas po “marshon” drejt titullit në Serie A.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.