Tifozët e Feyenoordit e rrahin brutalisht qytetarin shqiptar në Tiranë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tifozët e Feyenoordit e rrahin brutalisht qytetarin shqiptar në Tiranë (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Një ngjarje mjaft e shëmtuar ka ndodhur mbrëmjen e sontme në Tiranë.

Disa tifozë të ekipit holandez Feyenoord e kanë rrahur brutalisht një qytetar shqiptar.

Sipas raportimit të Panorama.al, viktima gjendet në spital, nën kujdesin e mjekëve dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Nga pamjet qytetari shihet i shtrirë në rrugë, transmeton Klankosova.al.

Nuk dihet ende se si ka ardhur deri te konflikti.