Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ti po më shantazhon”, i thotë Linda, Ganiut (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 20:12

Linda e ka kritikuar Ganiun për fjalët që i thotë asaj në një moment.

Këngëtarja i deklaroi atij se ai po i bën shantazh dhe kërcënim.

“Ti po më thua vazhdimisht se i ke dy apo tre gjëra me të cilat mund të më qitësh jashtë, e ky është shantazh ”, ka thënë Linda.

Kurse Ganiu e mohoi këtë gjë./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme