Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ti nuk ki respekt”, kapen Azemi dhe Blerando (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 16:06
blerando

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Azemi dhe Blerando kanë pasur një debat me njëri-tjetrin.

Blerando e ka quajtur Azemin njeri pa respekt, ndërkaq Azemi i ka thënë Blerandos se flet pas shpine, përcjell Klankosova.tv.

“Ti nuk ki respekt as ndaj ‘Vëllait të Madh”, ka thënë Blerando.

“Unë krejt t’i them para ftyre, jo si ti pas shpinës”, është shprehur Azemi, drejtuar Blerandos.

Për ta dëgjuar debatin e plotë mes tyre, klikoni videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.