Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ti nga frika fut kokën në dhe”, Shqipja e ashpër me Bucin (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:12
shqipja

Sonte në ‘Prime’ është publikuar klipi i përplasjes së  Shqipës dhe Bucit.

E përplasja mes tyre ka vazhduar edhe në ‘Prime’, përcjell Klankosova.tv.

“Ti nga frika fut kokën në dhe”, është shprehur Shqipja.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.