Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ti je shumë i vogël për mua”, Santiana tregon se çka i ka thënë Blerandos (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 17:03
santiana

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana ka treguar se çfarë i ka thënë Blerandos.

Ajo është shprehur se i ka thënë Blerandos që është shumë i vogël për të, përcjell Klankosova.tv.

“Ti je shumë i vogël për mua, i thash je shumë vjet më i ri se unë”, është shprehur ajo.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.