“T’i ha gishtat ty”, Xhuli i thotë Atdheut se nuk e ka për lojë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“T’i ha gishtat ty”, Xhuli i thotë Atdheut se nuk e ka për lojë (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 15:57

Dita e sotme nuk ka nisur mirë për Xhulin.

Ajo që në mëngjes ishte e mërzitur me Atdheun, por ky i fundit u mundua ta përkëdhelte me dashuri.

“T’i ha gishtat unë ty”, i thotë mes tjerash Atdheu.

Ndërkohë gjatë diskutimit, Xhuli ia shpjegon Atdheut se nuk e ka për lojë dhe nuk e sheh si të tillë.

Ndiqni videon.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.