Thyen rekordin botëror, godet veten 134 herë në minutë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Thyen rekordin botëror, godet veten 134 herë në minutë (VIDEO)

NULL NULL
11/08/2015

Një adoleshent nga Nepali, Puskar Nepal, ka thyer rekordin botëror sepse ka goditur kokën e tij 134 herë në një minutë.

“Dëshiroja që të hyja në librin e rekordeve”.

“Para disa vjetëve kam dëgjuar e ka një kategori në këtë libër për goditjet në kokë”, transmeton Klan Kosova.

“Kështu që jam praktikuar për tetë apo nëntë muaj”, është shprehur Nepal.

 Ai tregon se si familjërët dhe shoqëria janë frikësuar nëse prej goditjeve ai do e dëmtonte veten, mirëpo ai thotë që nuk ka marrë as edhe një gërvishtje.