"Thonë shejtani pi birra", Vedati shkrin së qeshuri Artanin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Thonë shejtani pi birra”, Vedati shkrin së qeshuri Artanin (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 09:30

Vedati ka bërë një diskutim pak të frikshëm gjatë orëve të vona bashkë me Artanin.

Derisa “Spiderman” po iu qëndronte afër në oborrin e shtëpisë, humoristi filloi të fliste për “shejtanin”.

“Shejtani pi birra”, tha Vedati duke vazhduar më pas me “thonë që është i trashë”.

Me këtë diskutim, Artani është shkrirë së qeshuri.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.