Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Therret një person në Shalë të Bajgorës

NULL NULL
01.05.2015 11:43

Një person është therrur me thikë paraditen e së premtes në Shalë të Bajgorës në Mitrovicë.

Ngjarja ka ndodhur gjatë festimeve të 1 majit –Ditës së Punëtorëve që po po bëheshin atje.

Lajmin e ka konfrimuar për Klan Kosovën edhe zëdhënësi i Policisë rajonale të Mitrovicës, Avni Zahiti i cili bëri me dije se rasti ka ndodhur pas një përleshjeje në mes të disa të rinjve.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.