Therret një 17 vjeçar në Prizren

Therret një 17 vjeçar në Prizren

NULL NULL
5 months më parë

Një 17 vjeçar është therrur me thikë.

Rasti ka ndodhur në Prizren rreth orës 15:30.

I lënduari është me lëndime të lehta dhe jashtë rrezikut për jetë.

Kështu për Klan Kosova tha Shaban Osmanollaj, zëdhënës i policisë për rajonin e Prizrenit.

“Sot rreth orës 15:30, Emergjenca e Spitalit të Prizrenit ka njoftuar se aty është sjell një person i therur me thikë, por që ndodhej jashtë rrezikut për jetë”.

Osmanollaj tha se aktualisht ai është duke u intervistuar në Stacionin e Policisë për të marrë informacion lidhur me rastin dhe të dyshuarin.