Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Theret me thikë një person në Fushë Kosovë, dy të arrestuar

NULL NULL
02.12.2023 08:56
policia
Policia

Dy persona, njëri nga ta i mitur, janë arrestuar nga policia.

Dyshohet se ata e kanë sulmuar fizikisht me thikë një person ( të mitur).

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Aziz Zhilivoda” në Fushë Kosovë gjatë së premtes, bën të ditur raporti 24 orësh i policisë përcjell Klankosova.tv

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ndërsa të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.