Theren dy persona në Mitrovicën e Veriut - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Theren dy persona në Mitrovicën e Veriut

NULL NULL
02.03.2023 20:23
Shiriti i Policisë

Dy persona janë therur në Qendrën e Konvikteve në Mitrovicën e Veriut.

Rastin e ka konfirmuar për Klankosova.tv Besim Hoti, zëvendësdrejtor i policisë në veri.

Hoti tha se organet e rendit i kanë nisur hetimet lidhur me rastin.

Përleshja raportohet se ka ndodhur pas një konflikti verbal mes palëve.

I dyshuari u largua në drejtim të panjohur/ Klankosova.tv

Rrini të informuar duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS