Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Theo mund të kthehet te Reali

NULL NULL
25.05.2023 10:38

Real Madridi po synon që ta rikthejë në skuadër mbrojtësin e Milanit, Theo Hernandez.

Klubi tashmë e ka kthyer në skuadër një ish-lojtar, Fran Grcian nga Rayo Vallecano.

Ndërkaq tani, sipas Fichajes, presidenti Florentino Perez ka shfaqur interesim në rikthimin e Theo Hernandezit nga Milani.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.