Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Thaqi pas humbjes nga Plzeni: Nuk u dorëzuam kurrë, i kemi edhe pesë ndeshje të tjera

NULL NULL
21.09.2023 23:32

Kapiteni i Ballkanit, Armend Thaqi, ka folur pas ndeshjes që kampioni i Kosovës e humbi nga Viktoria Plzeni në Ligën e Konferencës.

“Nuk u dorëzuam deri në fund, mirëpo këtë e ka futbolli”, ka thënë Thaqi për ArtMotion pas takimit.

“Është ndeshja e parë, i kemi edhe pesë ndeshje të tjera, nuk kemi pse ta ulim kokën edhe pse është rezultat jo i favorshëm”.

“Këto pikë që i lamë sot do t’i kthejmë në një ndeshje të afërt që e kemi”, përfundoi ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.