Thaçi, Veseli dhe Haradinaj hanë mëngjes së bashku

Thaçi, Veseli dhe Haradinaj hanë mëngjes së bashku

NULL NULL
1 muaj më parë

Sot në mëngjes janë takuar presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj.

Klan Kosova mëson se ata kanë ngrënë mëngjes së bashku.

Takimi ka ndodhur në një nga restaurantet e kryeqytetit.

Nuk dihen temat e këtij takimi.

Por, po ashtu Klan Kosova mëson se këtilla mes Thaçit, Veselit dhe Haradinajt nuk janë të rralla.