Thaçi e vazhdoi edhe sot trajtimin shëndetësor - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Thaçi e vazhdoi edhe sot trajtimin shëndetësor

NULL NULL
21/04/2020

Presidenti Hashim Thaçi, sot ka vazhduar trajtimin nga personeli i Klinikës Urologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.

Nga zyra e tij bëjnë me dije se kreu i shtetit po vazhdon t’i përmbahet terapisë së rekomanduar dhe është në gjendje stabile shëndetësore.

Thaçi ka shpreh sërish mirënjohjen e tij për stafin e QKUK-së dhe Klinikës Urologjike për trajtimin profesional dhe kujdesin e treguar.

Thaçi trajtohet në urologji pasi pati probleme me veshkat (VIDEO)