17:25, 9 Korrik 2020

Presidenti Hashim Thaçi dhe kryetari i AKR-së Behgjet Pacolli kanë qëndruar në Tiranë.

Këtë e ka bërë të ditur presidenti shqiptar Ilir Meta i cili ka thënë se me kënaqësi ka pritur Thaçin, që e ka quajtur mik të veçantë, dhe Pacollin.

“Kënaqësi e veçantë të kisha sot një mik të veçantë si Presidenti Thaçi. Pa diskutim edhe bacën Behgjet. Kaluam disa orë shumë të bukura dhe frymëzuese. 🇦🇱🇽🇰”, ka shkruar Meta në Facebook.

 

 

 

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë