Thaçi beson që Mustafa do ta tejkalojë me lehtësi sfidën me koronavirusin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Thaçi beson që Mustafa do ta tejkalojë me lehtësi sfidën me koronavirusin

NULL NULL
10/07/2020

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, përmes një postimi në Facebook, i ka uruar shërim të shpejtë Mustafës.

“Kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, ish kryeministrit Isa Mustafa i uroj shërim të shpejtë me rastin e daljes pozitiv me virusin Covid-19. Besoj që nën kujdesin personal dhe mjekësor  Isa Mustafa do ta tejkalojë me lehtësi këtë sfidë”, shkruan Thaçi.

Isa Mustafa rezulton pozitiv me koronavirus