18:56, 10 Gusht 2018

Tetë persona dyshohet të jenë vrarë sot pasdite në Vlorë gjegjësisht në fshatin Resulaj, sipas policisë së vendit.

Autori dyshohet se është një 24 vjeçar dhe i cili është larguar nga vendi i ngjarjes. Njësitet relevante të policisë, RENEA dhe FNSH – ja janë në ndjekje të tij, shkruan TV Klan/

Sipas raportimeve thuhet se në fshatin Resulaj ka pasur përplasje mes dy fiseve.

Konkurs Pune

Lexo më shumë