Tetë të arrestuar për bixhoz në Prishtinë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tetë të arrestuar për bixhoz në Prishtinë

NULL NULL
28.03.2023 08:36
Bixhoz

Tetë të dyshuar janë arrestuar në rrugën “1 Tetori” në Prishtinë të hënën, pasi të njëjtit janë kapur duke luajtur bixhoz.

Në raportin e policisë thuhet se në vendin e ngjarjes në cilësi të provave materiale janë gjetur dhe konfiskuar letra bixhozi, si dhe qipa të cilët shërbejnë për të luajtur bixhoz.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit jenë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.