Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tetë fitore radhazi për PSG-në

NULL NULL
09.12.2023 23:01

Paris Saint-Germaini e ka mposhtur Nantes me rezultat 2-1, në kuadër të xhiros së 15-të në Ligue 1.

Golin e parë për parisienët në ndeshje e realizoi Bradley Barcola, në minutën e 41’, pas një asistimi nga Vitinha. Me këtë rezultat u mbyll pjesa e parë.

Në pjesën e dytë, Nantes e barazoi rezultatin me anë të Mostafa Mohamed, në minutën e 55’.

Për golin e fitores u përkujdes Randal Kolo Muani, në minutën e 83’.

PSG-ja pas fitores mbetet në vendin e parë me 36 pikë të grumbulluara, pas 15 xhirove. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.