“Termokos” sot përmbyll sezonin ngrohës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Termokos” sot përmbyll sezonin ngrohës

NULL NULL
28.04.2023 08:02
Termokos

Ndërmarrja “Termokos” sot përmbyll sezonin ngrohës 2022/2023.

Me këtë rast, kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, pritet ta vizitojë këtë ndërmarrje, njofton Klan Kosova.

Vizita pritet të zhvillohet në orën 08:15.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

klankosova.tv