Tërmeti grek ndihet edhe në Maqedoni - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tërmeti grek ndihet edhe në Maqedoni

NULL NULL
30/05/2015

Tërmet me fuqi prej 4 shkallëve është ndjerë rreth orës 04:00 të mëngjesit, 18 kilometra në veriperëndim të qytetit grek Kozhani, dhe rreth 60 kilometra nga Manastiri i Maqedonisë.

Ky tërmet është ndjerë edhe në Maqedoni, por me intensitet më të vogël. / klankosova.tv