Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tërmet në Shqipëri, ndjehet edhe në Kosovë

NULL NULL
21.11.2023 15:47

Një tërmet me magnitudë 3.4 ballë është regjistruar në Shqipëri.

Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane-Mesdhetare, EMSC, epiqendra e tërmetit ishte në Shkodër, transmeton Klankosova.tv.

Ndërkohë, sipas EMSC, tërmeti është ndjerë edhe në Kosovë, më saktësisht në drejtim të Pejës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.