21:50, 28 Janar 2020

Një tërmet i fuqishëm është ndjerë në Tiranë dhe Durrës. Ende nuk dihet magnituda, por lëkundjet kanë qënë të forta dhe janë ndjerë për më shumë se 8 sekonda./Lapsi

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë