14:21, 19 Janar 2020

Sot rreth orës 14:00 janë ndjerë dridhjet e një tërmeti në Kukës.

Sipas Top Channel, bëhet me dije se ka qenë me magnitudë 4.5 i shkallës riter, transmeton Klan Kosova.

Epiqendra ka qenë 18 kilometra larg Kurbneshit, 26 kilometra larg Kukësit dhe 72 kilometra larg Tiranës.

Nuk bëhet me dije që të ketë dëme deri më tani.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë