22:45, 1 Qershor 2020

Lëkundje sizmike janë ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri.

Saktësisht, tërmeti me magnitudë 3.2 i shkallës Rihter është ndjerë në orën 22:21, shkruan Top Channel

Mësohet se epiqendra ka qenë Deti Adriatik dhe më së shumti lëkundjet janë ndjerë në qytetin e Durrësit dhe në Tiranë.

*Lajmi mbetet në përditësim

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë