"Tërë ditën vetëm Juli, Juli, Juli", përplasen Gresa, Andi dhe Melisa (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Tërë ditën vetëm Juli, Juli, Juli”, përplasen Gresa, Andi dhe Melisa (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 16:35

Gresa e ka kritikuar Andin dhe Melisën për fjalët që i thonë për Julianën.

Ajo u ka thënë atyre se gjatë tërë kohës diskutojnë dhe debatojnë për Julianën.

“Nuk duhet të merreni me të, ajo këtë gjë e dëshiron gjatë tërë kohës”, ka thënë Gresa.

Ndërsa, Melisa dhe Andi i thanë asaj se edhe ajo nuk ka folur fjalë të mira për Julianën, dhe sërish qëndron me të.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.