Tenton t'i sulmojë prindërit dhe demolon orenditë e shtëpisë

Tenton t’i sulmojë prindërit dhe demolon orenditë e shtëpisë

NULL NULL
1 month më parë

Mbrëmë në Zubin Potok është arrestuar një person, pasi raportohet se nën ndikim alkooli kishte tentuar që t’i sulmojë fizikisht prindërit e tij, si dhe ka demoluar orendi të shtëpisë.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari është ndaluar në stacion të policisë për gjashtë orë.