Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tenton ta vrasë në veturë

NULL NULL
07.05.2015 13:25
Një person ka shtënë me armë zjarri ndaj një tjetri, gjersa ky i fundit ishte duke udhëtuar me veturën e tij në Pejë.

Një persona ka raportuar në policinë e Pejës se derisa ka qenë duke udhëtuar me veturën e tij në drejtim të tij ka shtënë me armë zjarri i dyshuari mashkull.

Policia njofton se si pasojë e thyerjes së xhamit të veturës, viktima ka pësuar gërvishtje në duar për çka ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa, poashtu bëhet e ditur gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar një revole Bertetta e kalibrit.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.