Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tentoi t’i vrasë disa policë, kërkohet “Gishti”

NULL NULL
03.06.2023 10:35
Sulmi shqiptarët veri policia

Policia në Gjilan ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për ofrimin e informatave të cilat do të ndihmonin në arrestimin e Burim Agajt, i njohur si “Gishti”.

Sipas policisë, i dyshuari kërkohet për përfshirje në  disa raste të veprave penale.

“I dyshuari kërkohet për përfshirje në disa raste të veprave penale (tentim vrasje ndaj policëve në detyrë), që janë raportuar kohëve të fundit në Policinë Rajonale në Gjilan”, thuhet në njoftim, transmeton Klankosova.tv.

Më tej, policia bëri thirrje që çdo informatë që mund të çojë në identifikimin apo vendndodhjen e tij, të lajmërohen në stacionin më të afërt të policisë apo në numrin 192.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

policia ne kerkim te gishtit
policia ne kerkim te gishtit

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.