Tentoi ta dhunonte një grua, arrestohet i dyshuari në Prishtinë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tentoi ta dhunonte një grua, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

NULL NULL
12.03.2023 08:51
tentim dhunimi

Një person është arrestuar të premten rreth orës 21:30, nën dyshimin se ka tentuar ta dhunojë një grua në Prishtinë.

Sipas policisë, viktima kishte arritur t’i shmangej të dyshuarit.

“Viktima kishte rezistuar dhe ka arritur që të shmanget. Viktimës i është ofruar tretmani mjekësorë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.