Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tentimvjedhja çon në burg një shqiptar dhe një bullgar

NULL NULL
04.05.2015 14:51

Janë arrestuar dje në Prishtinë një shqiptar, shtetas i Serbisë dhe një bullgar pasi që dyshohen se kanë vënë pajisje të dyshuar në bankomat të një banke.

Sipas Policisë rasti ka ndodhur në lagjen “Ulpiana”.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.